Tworzenie stron internetowych

Pokaż się z dobrej strony w internecie

  strony responsywne – wyświetlające się prawidłowo również na telefonach i tabletach
  łatwa edycja strony dzięki systemowi CMS
  pomoc przy zakupie domeny i hostingu
  strony zawierające nowoczesne rozwiązania
  tworzenie blogów internetowych

Cena:

Najprostsze projekty
bardzo małe strony i proste blogi

od 1000

Zaawansowane projekty

od 3000

Powyższe ceny to kwoty netto. Konkretna cena ustalana jest indywidualnie. Zależy od wymagań klienta – grafiki, ilości podstron, funkcjonalności strony itd.

Umowa:

W umowie wspólnie ujmujemy jakie są wymagania dotyczące strony. Co ma zostać wykonane i za jaką cenę. Pozwala to na uniknięcie niepotrzebnych nieporozumień.

Oczywiście nie ma żadnego problemu z tym, żeby podczas prac nad stroną dodać lub zmienić wybrane elementy. Drobne zmiany nie wymagają edytowania umowy, a poważniejsze zmiany można ująć aneksami do niej.

Opis USŁUGI:

Tworzone przez nas strony internetowe są oparte o popularny system CMS – WordPress. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy przygotować strony responsywne – czyli wyświetlające się prawidłowo na monitorach komputerów, tabletach i smartfonach; skorzystać z nowoczesnych funkcjonalności; stworzyć strony łatwe w edycji. Oprócz standardowych stron firmowych tworzymy także blogi internetowe.

Na początku współpracy zaprezentujemy Ci wstępny szablon do akceptacji. Jeśli spodoba Ci się nasza koncepcja, zabierzemy się do pracy nad pełnym przygotowaniem strony. Dodatkowo chętnie pomożemy w sprawach związanych ze stronami / blogami internetowymi: zakupem domeny i hostingu, przygotowaniem treści, wykonaniem zdjęć produktowych itd.

Masz jeszcze wątpliwości, chcesz poznać więcej szczegółów?
Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie pytania!