Tworzenie sklepów internetowych

Zacznij sprzedawać w internecie

  nie zostawaj w tyle, sklepy internetowe to przyszłość handlu
  sklep oparty na sprawdzonym i popularnym rozwiązaniu – Shoper
  integracja z systemami płatności online
  prosty panel do zarządzania produktami, zamówieniami, promocjami i klientami
  nowoczesny sklep, z którego klienci będą mogli korzystać również poprzez tablety i telefony

Przykładowy sklep internetowy oparty na rozwiązaniu Shoper. Zaprezentowany na monitorze, tablecie i telefonach.

Cena:

od 2500

Podana powyżej cena to kwota netto. Konkretna cena jest ustalana indywidualnie. Zależy od wymagań klienta: wielkości sklepu, grafiki, funkcjonalności sklepu itd.

Umowa:

W umowie wspólnie ujmujemy jakie są wymagania dotyczące sklepu internetowego. Co ma zostać wykonane i za jaką cenę. Pozwala to na uniknięcie niepotrzebnych nieporozumień.

Oczywiście nie ma żadnego problemu z tym, żeby podczas prac nad sklepem dodać lub zmienić wybrane elementy. Drobne zmiany nie wymagają edytowania umowy, a poważniejsze zmiany można ująć aneksami do niej.

Opis USŁUGI:

Nasza firma jest autoryzowanym resellerem sklepów opartych na rozwiązaniu Shoper (www.shoper.pl). Ze sklepów Shoper skorzystało już ponad 8000 firm. Jest to sprawdzony system sklepowy zintegrowany między innymi z płatnościami online takimi jak dotpay.pl, platnosci.pl czy przelewy24.pl, z Allegro i Paczkomatami InPost.

Nasza usługa polega na założeniu sklepu internetowego, przygotowaniu do niego grafiki oraz całej funkcjonalności. Dodatkowo możemy pomóc w umieszczaniu produktów na stronie, wykonaniu zdjęć produktowych, zapewnieniu stałej pomocy przy prowadzeniu sklepu czy też przeprowadzić szkolenie z prowadzenia sklepu.

Prezentacja modułów i systemów zintegrowanych z platformą sklepów internetowych Shoper

Masz jeszcze wątpliwości, chcesz poznać więcej szczegółów?
Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie pytania!