O firmie

Czym się zajmujemy?

Przede wszystkim oferujemy usługi związane z SEO/SEM – kompleksowe pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach (głównie w Google), prowadzenie kampanii reklamowej w Google AdWords, przygotowanie raportów z odwiedzin strony w oparciu o Google Analytics itp.

Zajmujemy się również tworzeniem stron i sklepów internetowych dostosowanych do współczesnych trendów i technologii. Projektujemy strony i sklepy wykorzystując technikę Responsive Web Design, co powoduje, że prawidłowo wyświetlają się zarówno na ekranie monitora, jak i na sprzętach mobilnych – tabletach i smartfonach. Klient może też w łatwy sposób edytować zawartość swojej strony lub sklepu dzięki zastosowaniu systemu CMS (system zarządzania treścią).

Poza tym służymy pomocą we wszelkich problemach informatycznych. Możemy przygotować zdjęcia produktowe na stronę, pomóc w zakupie domeny i hostingu, zmienić zawartość strony lub przygotować do niej nowe teksty itp. Z czymkolwiek przyjdzie Ci się zmierzyć – skontaktuj się z nami, a spróbujemy pomóc.

Jaki jest cel firmy?

Naszym głównym celem jest pomoc firmom i osobom prywatnym takim jak blogerzy w wypromowaniu się w internecie. Chcemy zapewnić kompleksową obsługę, żeby Klienci nie musieli z każdym problemem internetowym zgłaszać się do kogoś innego. Stawiamy na jakość usług, bezproblemowy kontakt i wzajemne zaufanie.

Co najważniejsze – zysk Klienta, to też nasz zysk, dlatego prowadzone przez nas działania mają przede wszystkim zwiększyć dochód Klienta lub pomóc mu w spełnieniu innych celów.

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy najlepsze rozwiązanie!